Artsen die hun kennis en expertise ten dienste van de samenleving willen stellen, kunnen hun carrière een nieuwe wending geven bij de federale overheid. Selor heeft verschillende interessante vacatures.
Dit zijn de voornaamste redenen waarom artsen kiezen voor een job bij een federale overheidsdienst:
|
Vacatures
|
Speciaal voor deze functies, waarbij kandidaten een diploma van arts moeten hebben, heeft Selor een verkorte procedure uitgewerkt. Je neemt immers meteen deel aan de functiespecifieke screening.
Je wordt dan:
Deze formule verkort de sollicitatieprocedure. Bovendien kan je kiezen uit een aantal data om je testen af te leggen. Voor deze procedure gelden er wel geen vrijstellingen.
Meer details hierover vind je in elke jobomschrijving onder ‘Procedures’.
Voor alle functies verloopt de sollicitatieprocedure via Selor. Klik op de jobs hierboven voor meer details of om te solliciteren. Hiervoor heb je een eigen profielpagina ‘Mijn Selor’ nodig, een soort van online cv. Klik hier om een Mijn Selor-account aan te maken. Eens dat gebeurd is, kan je in 1 klik solliciteren.
Houd de website van Selor in de gaten, want regelmatig hebben we nieuwe vacatures, ook voor artsen. Als je inschrijft voor onze jobmailings, ben je als eerste op de hoogte. Mogelijke werkgevers voor artsen bij de federale overheid:
|
Het Fonds voor Beroepsziekten heeft twee kernopdrachten: de preventie van beroepsziekten en de vergoeding van de schade die uit deze ziekten voortvloeit.
|
||
De FOD Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu, waakt over de gezondheid en voedselveiligheid. Hieronder valt ook Medex, die medische expertise uitvoert. |
De FOD Binnenlandse Zaken heeft verschillende diensten waar artsen actief zijn, bijvoorbeeld bij de Dienst Vreemdelingenzaken. |
||
|
|
||
|
|
Maak kennis met je toekomstige collega’s. Collega-artsen vertellen over hun job in dienst van de federale overheid:
Winne Haenen, federaal gezondheidsinspecteur bij de FOD Volksgezondheid |
Michel Van der Haegen, arts bij het Fonds voor medische ongevallen (RIZIV) "Het nodige opzoekingswerk en eigen onderzoek maken deze job wetenschappelijk zeer uitdagend." |
|
Libert Vandenbempt, arts bij Medex |
"Elk patiëntenverhaal is anders, en dat zorgt dat mij job steeds uitdagend blijft." |
|
“Mijn job houdt zowel analytisch denken in als het sociale contact met mensen." |
“De flexibiliteit van de werkuren is een groot pluspunt."
|
|
"Ik krijg de ruimte voor het creëren van mijn eigen speerpunten binnen het operationeel plan." |
“Ik vind de inhoud van mijn huidige job zeer leuk en aangenaam."
|