De volgende aanbevelingen zijn geldig voor al onze pc-testen, ongeacht de evaluatiemethode (ruwe score of genormeerde score).
De demotesten op de website kunnen je vertrouwd maken met de verschillende testvormen. Zo krijg je alvast een idee van hoe een test er tijdens je procedure uit kan zien.
Opgelet!
De demotesten op onze website dienen echter niet om je te trainen. De redenering die gebruikt wordt bij de demotesten, is niet noodzakelijk van toepassing voor de testen van jouw procedure. De af te leggen test is afhankelijk van de te meten competenties. We beschikken ook over verschillende testen die eenzelfde gamma aan competenties meten. Hierdoor is het dus mogelijk dat de test die je aflegt in het kader van je procedure verschillend is aan de demotesten die beschikbaar zijn op onze website of aan testen die je al in het verleden hebt afgelegd.
Op voorhand geven we geen bijkomende informatie over de inhoud van de testen. Het is namelijk belangrijk voor ons dat alle kandidaten gelijke kansen krijgen bij het afleggen van de testen en over dezelfde informatie beschikken. Daarom voorzien we in het instructiegedeelte van de testen alle informatie die nodig is om de testen af te leggen.
Zoek de job die bij je past en kom erbij!